B│╣d: INSERT command denied to user 'umnaleczow'@'10.254.34.79' for table 'cms_tracker'
´╗┐ Nałęczów - Apratamenty W drzewa

Apratamenty "W DRZEWACH" na┼é─Öczowskich w─ůwozów

 

Mi┼éo nam poinformowa─ç, ┼╝e w Na┼é─Öczowie dobiega ko┼äca realizacja projektu pn. "W drzewach" - Projekt rozwoju turystyki regionalnej Na┼é─Öczowa wspó┼éfinan-sowanego prze Szwajcari─Ö w ramach Szwajcarskiego Programu Wspó┼épracy z nowymi krajami cz┼éonkowskimi Unii Europejskiej, program "EUROszansa dla Lubelszczyzny - budowanie konsensusu spo┼éecznego na rzecz zrównowa┼╝onego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójk─ůta turystycznego: Na┼é─Öczów - Pu┼éawy - Kazimierz Dolny".

Wymieniony projekt polega┼é na stworzeniu dwóch apartamentów usytuowanych na podwy┼╝szeniu, tak aby osoby w nich przebywaj─ůce zbli┼╝y─ç maksymalnie do ┼╝ycia t─Ötni─ůcego w koronach drzew. Prócz stworzenia apartamentów inwestycja obejmowa┼éa stworzenie oraz uprz─ůdkowanie le┼Ťnego ogrodu na dzia┼éce inwestora, wybudowanie parkingu, wymian─Ö bramy wjazdowej, a tak┼╝e zainstalowanie opraw ┼Ťwietlnych eksponuj─ůcych pi─Ökno drzew po zmroku. Inwestycja usytuowana zosta┼éa w na┼é─Öczowskich w─ůwozach, przy ulicy Klonowej2 i jest pierwsz─ů tego typu inwestycj─ů realizowan─ů na terenie RP, co niew─ůtpliwie podnosi potencja┼é atrakcyjno┼Ťci turystycznej naszego regionu.

Jak wspominano powy┼╝ej ca┼éa inwestycja jest wspó┼éfinansowana przez Szwajcari─Ö w ramach Szwajcarskiego Programu Wspó┼épracy z nowymi krajami cz┼éonkowskimi Unii Europejskiej. Beneficjent, czyli Przedsi─Öbiorstwo Wielobran┼╝owe Jakub Fraszka uzyska┼é dofinansowanie w wysoko┼Ťci 46 663,50CHF co pozwoli┼éo zrealizowa─ç wszystkie zamierzone na ten sezon dzia┼éania.

Wi─Öcej szczegó┼éów na temat projektu mo┼╝na uzyska odwiedzaj─ůc stron─Ö www.wdrzewach.pl, na któr─ů w imieniu inwestora serdecznie zapraszamy.

´╗┐
Galeria

Okolice Nałęczowa Sanatorium nr 1 w Nałęczowie Sanatorium nr 1 w Nałęczowie natorium nr 1 w Nałęczowie Nałęczów - Park Zdrojowy
Galeria

Mapa Nałęczowa

Pogoda

 

 Skandia LANGTEAM

 Tourdepologne

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.

Design & Development 2010 by E-studio Software SP. J.

2010 Na┼é─Öczów