Apratamenty "W DRZEWACH" nałęczowskich wąwozów

 

Miło nam poinformować, że w Nałęczowie dobiega końca realizacja projektu pn. "W drzewach" - Projekt rozwoju turystyki regionalnej Nałęczowa współfinan-sowanego prze Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, program "EUROszansa dla Lubelszczyzny - budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów - Puławy - Kazimierz Dolny".

Wymieniony projekt polegał na stworzeniu dwóch apartamentów usytuowanych na podwyższeniu, tak aby osoby w nich przebywające zbliżyć maksymalnie do życia tętniącego w koronach drzew. Prócz stworzenia apartamentów inwestycja obejmowała stworzenie oraz uprządkowanie leśnego ogrodu na działce inwestora, wybudowanie parkingu, wymianę bramy wjazdowej, a także zainstalowanie opraw świetlnych eksponujących piękno drzew po zmroku. Inwestycja usytuowana została w nałęczowskich wąwozach, przy ulicy Klonowej2 i jest pierwszą tego typu inwestycją realizowaną na terenie RP, co niewątpliwie podnosi potencjał atrakcyjności turystycznej naszego regionu.

Jak wspominano powyżej cała inwestycja jest współfinansowana przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Beneficjent, czyli Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jakub Fraszka uzyskał dofinansowanie w wysokości 46 663,50CHF co pozwoliło zrealizować wszystkie zamierzone na ten sezon działania.

Więcej szczegółów na temat projektu można uzyska odwiedzając stronę www.wdrzewach.pl, na którą w imieniu inwestora serdecznie zapraszamy.


Galeria

Pałac Małachowskich w Nałęczowie Okolice Nałęczowa Szopka Wigilijna - Nałęczów 2008 łęczów - Park Zdrojowy Okolice Nałęczowa
Galeria

Mapa Nałęczowa

Pogoda

 

 Skandia LANGTEAM

 Tourdepologne

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.

Design & Development 2010 by E-studio Software SP. J.

2010 Nałęczów