AKTUALNOŚCI SZKOLNE

     Z okazji Dnia Zadusznych uczniowie naszej szkoły odwiedzili grób naszej patronki Ewy Szelburg-Zarembiny w na nałęczowskim cmentarzu.

R.K.

W dniu 27.10.2017 r, w poczet uczniów S.P. im Ewy Szelburg-Zarembiny w Drzewcach zostali przyjęci uczniowie klasy I : Szymon Dudek, Zuzanna Lipa, Antoni Łowczak, Dorota Majewska, Malwina Rusek, Karol Rek, Piotr Osiński, Sandra Suchecka, Magdalena Turek.
Życzymy powodzenia.

E.S.

     Czytaj dalej

Chętni uczniowie z klas VI-VII mogli wziąć udział w szkolnych eliminacjach do konkurów kuratoryjnych. Do kolejnego etapu konkursu z języka angielskiego przeszła Ksenia Żyłka. Gratulujemy sukcesu.

R.K.

Uczniowie klasy VI i VII wykonali makiety na konkurs historyczny „Było nie minęło”. Klasa VI przygotowała replikę bitwy pod Grunwaldem, zaś klasa VII skupiła się na historii spalenia 2 maja 1946 r. Wąwolnicy.

R.K.

Uczniowie naszej szkoły z okazji Dnia Nauczyciela przygotowali akademię oraz własnoręcznie wykonane upominki dla wszystkich pracowników szkoły. Do życzeń dołączyli się również rodzice.

R.K.

Uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w pierwszej szkolnej dyskotece, w organizację której zaangażowała się klasa VI wraz z wychowawczynią panią Katarzyną Gąszczyk-Głos. Samorząd przygotował dla chłopców moc atrakcji w postaci testu smaku, kształtu itp..

R.K.

Czytaj dalej

Dnia 3.10.2017 r. uczniowie klasy I-III uczestniczyli w wycieczce do Chełma, gdzie zwiedzili rynek, podziemia kredowe i spotkali się z sympatycznym duchem Bieluchem.  

E.S.

30 września co roku obchodzimy Dzień Chłopaka. Dziewczynki w tym szczególnym dniu składają swoim kolegom z klasy i szkoły najserdeczniejsze życzenia.

Dla wszystkich panów pracujących w szkole oraz chłopców przygotowano krótki apel
i upominek.

W każdej klasie naszej szkoły odbyły się spotkania, na których dziewczynki wręczyły przygotowane prezenty jak również złożyły życzenia swoim kolegom.

K.GG.

    Z okazji Dnia Języków Obcych klasa VII zorganizowała krótkie przedstawienie. Każdy uczeń przedstawiał się w innym języku. Uwagę innych uczniów przykuły również ich stroje. Ubiór był charakterystyczny dla danego państwa.  

                                                                                                                                                                    J.P klasa VI

 

patron

Ewa Szelburg-Zarembina

Konkursy dla dzieci

Konkursy dla dzieci

Programy edukacyjne
realizowane przez szkołę

Kultura dla dzieci

Kultura dla dzieci

Bierzemy udział w akcjach